Pracovní email

Odkaz na pracovní email

Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. třídy proběhne ve dnech 4. a 5. dubna 2022.

Informace k zápisu

Kritéria k přijímání dětí k plnění povinné školní docházky

Kritéria k přijímání dětí do přípravné třídy

Rezervujte si termín zápisu v našem rezervačním systému zde.

Formuláře ke stažení:

Zápisový lístek

Žádost o odklad povinné školní docházky

Doporučení k odkladu

Žádost o zařazení do přípravné třídy

Informace školní družiny

Přihláška do školní družiny ke stažení.

Zveme vás na videoprocházku školou  i na osobní návštěvu a prohlídku školy dne 22. března 2022. V tento den mezi 10:00 a 15:00 je pro všechny zájemce připraven Den otevřených dveří.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.