Nepřehlédněte

Nepřehlédněte

Děkujeme všem rodičům, žákům a zaměstnancům, kteří se zapojili do dotazníkového šetření Mapa školy. V tuto chvíli jsou dotazníky odevzdány ke zpracování společnosti SCIO.

Organizační opatření od 1. února 2020:

Pracovní poměr ukončila k 31. lednu 2020 Mgr. Iveta Řezníčková, která působila ve funkci zástupkyně ředitele školy.

V souvislosti s výše uvedeným dochází vedle jmenování nové zástupkyně ředitele také ke změně rozvrhů a někdy i vyučujících v mnoha třídách, za možné komplikace se omlouváme.

Hlavní změny:

Na místo zástupce ředitele školy je od 1. února 2020 jmenována Mgr. Hana Kauzálová, která se bude věnovat hlavně prvnímu stupni.

Funkci třídní učitelky ve 4. A bude proto vykonávat Mgr. Jana Křížová, která tak musí být uvolněna z výuky některých angličtin na druhém stupni.

Na její místo se nám podařilo zajistit novou učitelku, paní Michaelu Poláčkovou, která bude učit hlavně angličtinu a hudební výchovu.

ředitel

_____________________________________________________________________________________________________________________

JIŽ PROBĚHLO:

Dotazníkové šetření Mapa školy

Milí žáci/učitelé/rodiče/zaměstnanci.

Cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás i vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Bližší informace k vyplnění dotazníku obdržíte během tohoto týdne.

O výsledcích vás budeme informovat.

V případě dotazů jsme vám k dispozici. Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc.

Za vedení školy Mgr. Jitka Bezděkovská

Den otevřených dveří

Dne 12. 2. 2020 v době mezi 10. a 17. hodinou jste srdečně zváni k prohlídce školy, na které vás provedou naši žáci. Ti také sestavili prezentace s informacemi o škole. Vaše dotazy jsou připraveni zodpovědět vyučující i vedení školy.

Ve středu 12. 2. 2020 odpadá kroužek sborového zpěvu.

Ve středu 29. 1. 2020 se uskuteční od 17:00 hodin mimořádná třídní schůzka

třídy 4. A.

Ve čtvrtek 30. 1. 2020 probíhá výuka podle platných rozvrhů. V tento den děti dostanou svá vysvědčení.

Následují den, v pátek 31. 1. 2020, jsou jednodenní pololetní prázdniny.

Ve středu 22. 1. 2020 odpadá kroužek sborového zpěvu.

Individuální konzultace

Ve středu 8. 1. 2020 proběhnou pravidelné individuální konzultace. Vyučující budou připraveni ve svých kabinetech, nebo učebnách mezi 15. a 18. hodinou.

V pondělí 2. 12. 2019 se z důvodu nemoci nekonají konzultační hodiny výchovného poradce.

Vánoční jarmark

Ve čtvrtek 28. 11. 2019 mezi 16. a 19. hodinou jste srdečně zváni na 1. vánoční jarmark ZŠ Vybíralova. (Pozvánka)

Na středu 27. 11. 2019 je plánována schůzka vedení školy se zástupci tříd ve sdružení rodičů. Začátek setkání je v 17:00 ve sborovně.

Třídní schůzky:

Ve středu 20. 11. 2019 proběhnou pravidelné třídní schůzky.

Pro třídy 1. stupně začínají v 17:00 hodin.

Pro třídy 2. stupně začínají v 18:00 hodin.

Ve středu 20. 11. 2019 odpadá kroužek sborového zpěvu.

Informace ředitele školy:

Ve středu, 6. listopadu  2019,  bude v ZŠ Vybíralova  probíhat vyučování dle pravidelného rozvrhu žáků.

Individuální konzultace:

Ve středu 6. 11. 2019 proběhnou pravidelné individuální konzultace. Většina vyučujících bude připravena ve svých kabinetech, nebo učebnách mezi 15. a 18. hodinou.

Vyučující, kteří se zúčastní odbory vyhlášené stávky, budou o své nepřítomnosti ve škole informovat zákonné zástupce hlavně prostřednictvím ŽK, případně programu Bakalář.

Výchovný poradce nebude v tento den přítomný. Pokud s ním potřebujete komunikovat, využijte jeho konzultačních hodin vždy v pondělí, od 15:20 do 16:45 hod, případně se dohodněte na tel.: 737 214 822.

Ve středu 6. 11. 2019 odpadá kroužek sborového zpěvu.

Florbalový turnaj chlapců 6. a 7. ročníků - úterý 5. 11. 2019
Sraz před školou je v 7.00 hodin.

Ředitelské dny 31. 10. – 1. 11. 2019 (V těchto dnech není školní vyučování.)

Informace školní družiny: ředitelské dny

1. Školní družina bude ve dnech ředitelského volna, tj. 31. října a 1. listopadu 2019 otevřena.

2. Příchod do ŠD 7.00 do 7.15 hodin, provoz školní družiny je ukončen nejpozději v 15.00 hodin.

3. Upozorňujeme rodiče na nutnost odevzdat vyplněnou přihlášku!

4. Bez této přihlášky nemusí být z kapacitních důvodů dítě do školní družiny přijato.

Zákonní zástupci, kteří přihlásili své děti do školní družiny ve dnech ředitelského volna, si mohou vyzvednout závaznou přihlášku dítěte, která je k dispozici na vrátnici A, případně je ke stažení na web stránkách školy.

Vyplněnou přihlášku je třeba odevzdat vedoucí ŠD nejpozději do středy 23. 10. 2019.

Bez této přihlášky nebude dítě ve dnech ředitelského přijato do ŠD.

Přihláška dětí do školní družiny
Směrnice školní družiny - ředitelský den