Kotva
Aktuality
Třídnická hodina
14.2.2019

UPOPZORNĚNÍ

Zítra - v pátek 15. 2. 2019 odpadá třídnická hodina třídy 1. C z důvodu nemoci třídní učitelky. Výuka končí v 11:40h.

ZDRAVOTNÍK
11.2.2019

Akutně hledáme zdravotníka zotavovacích akcí na školu v přírodě v termínu 11. - 15. 3. 2019.

V případě zájmu či pro bližší informace prosím kontaktujte ZŘ emailem iveta.reznickova@zsvybiralova.cz nebo telefonicky 737 214 820

Třídnické hodiny
10.2.2019

Třídnické hodiny pro 5. - 9. třídy jsou každé pondělí první vyučovací hodinu.

Ve výjimečných případech může být tato hodina zrušena, o této skutečnosti budete vždy předem informování prostřednictvím žákovské knížky.

 

Aktuality
8.1.2019

Doplatek školy v přírodě:

!!! Pouze třídy 1.B, 2.C, 3.C a 4.C

Částka: 200,- Kč

účet č.: 19-3960950277/0100

prosíme správný variabilní symbol (je zapsán v žákovské knížce každého dítěte)

Rychlé kontakty

Základní škola,
Praha 9 - Černý Most
Vybíralova 964/8
198 00 Praha 9


e-mail: info@zsvybiralova.cz
ID datové schránky: ykp6xzn

Sekretariát školy
Milena Kabeláčová
tel.: 281 090 571, 281 911 335
e-mail: sekretariat@zsvybiralova.cz


Ředitel školy

Mgr. Jaroslav Šupka
mobilní telefon: 724 957 016
pevná linka: 281 090 572
e-mail: reditel@zsvybiralova.cz


Všechny kontakty na jedné stránce

Aktuality

Nahrávám data...

Mapa webu
A
A
A

Zájmové kroužky


SBOROVÝ ZPĚV
STŘEDA   13.45 - 15 hodin
Vedoucí: Mgr. Jaroslava Mohylová, Mgr. Kristýna Vybíralová
e-mail: jmohylova@zsvybiralova.cz

První hodina se koná ve středu 3.10.2018
Přihláška do kroužku sborového zpěvu kroužku (Velikost: neznámá)

 


KROUŽEK STOLNÍHO TENISU  (přednostně děti, které chodily loni)
PONDĚLÍ  15 - 17 hodin
Vedoucí: Miroslav Zeman
Tel.: 281 090 583

 


KERAMICKÝ KROUŽEK  (pro žáky 2. - 5. tříd)
ÚTERÝ 15 - 17 hodin
Vedoucí: Dagmar Tříšková
e-mail: dtriskova@zsvybiralova.cz
Tel.: ŠD  281 090 586

!KROUŽEK JE JIŽ ZCELA NAPLNĚN!

 


VÝTVARNÝ KROUŽEK (pro děti 2. - 5. ročníků)

PONDĚLÍ 15 - 17 hodin
Vedoucí: Dagmar Tříšková

!KROUŽEK JE JIŽ ZCELA NAPLNĚN!

 

 

ESTETICKÝ KROUŽEK

Vedoucí: Marie Machková

e-mail: mmachkova@zsvybiralova.cz
 


ŠACHOVÝ KROUŽEK
ČTVRTEK 15,05 - 15,50 hodin
Vedoucí: Mgr. Pavel Vávra
tel.:  777 145 620
www.sachovykrouzek.cz


TAEKWON-DO
ÚTERÝ   17 - 21 hodin
ČTVRTEK  17 - 21 hodin
Taekwon-do Sonkal Praha
- pro žáky 1. i 2. stupně
Vedoucí: Ondřej Vrábel
www.sonkal.cz


AEROBIC

dle rozpisu uveřejněného v tělocvičnách (dle věkových kategorií)
Fit Studio D
Vedoucí: PaedDr. Dagmar Zitová
www.fitstudiod.cz


TENIS
ÚTERÝ  17 - 19 hodin
Tenisová škola Tallent
školní tělocvična
www.tallent.cz


LATINSKO-AMERICKÉ A STANDARTNÍ TANCE
STŘEDA  16 - 18 hodin
školní tělocvična
Taneční škola Ivy Langerové
www.ivalangerova.cz


FLORBAL
PONDĚLÍ a PÁTEK 15.30 - 16.30 hodin
školní tělocvična
Florbalová škola Bohemians
www.fbsbohemians.cz